Prověřená společnost

Získali jsme ocenění Prověřená společnost 2017

Vážení zákazníci,

jestliže chcete mít jistotu kvalitně odvedené práce, obraťte se na profesionály ve svém oboru. Nově jsme získali ocenění Prověřená společnost 2017, které se uděluje na základě hodnocení spokojenosti zákazníků, ohodnocení standardů firmy, odváděné práce a kvalit.

Rozhodujete-li se, zda zvolit firmu, která je schopná vám zajistit kvalitní služby a servis nebo si vybrat někoho, kdo nemůže za váš majetek ručit, měla by být volba jasná. Přeci jen, kolikrát v životě se stěhujete do nového a chcete, aby bylo vše odvedeno na jedničku, aniž by jste museli řešit jakékoliv budoucí problémy?

My vám zajistíme nejen profesionální nakládku, převoz a vykládku vašeho majetku, ale především zajistíme špičkový servis, o který se postarají naši technici před samotným počátkem stěhování a dále pak posádky, jež budou mít na starosti celkový průběh stěhování. Nakonec nám můžete i vy zaslat recenzi a ohodnotit práci naší firmy od prvních kroků, až po úspěšné zakončení stěhování.

Díky vysoké kvalitě našich služeb a profesionálnímu týmu stěhováků se nyní můžeme pyšnit oceněním Prověřená společnost 2017, za což jsme velmi vděční. Věříme, že si i do budoucna uchováme vysoký standard nabízených služeb a rozšíříme nesčetněkrát řady našich spokojených zákazníků.

Těšíme se na spolupráci – tým Šikula-Stěhovák, s.r.o.