Šikula stěhovák » Stěhovací služby » Levné stěhování pianin a klavírů v Praze

Levné stěhování pianin a klavírů v Praze

Naše firma Šikula-Stěhovák,s.r.o. se specializuje na stěhování hudebních klávesových nástrojů všech značek a modelů. Nabízíme profesionální služby se stoprocentní kvalitou, levně a pojištěním hudebních nástrojů od začátku stěhování pianin, pián, křídel či klavíru až po následné předání našemu spokojenému zákazníku!

Na úvod bychom chtěli vysvětlit pro neznalé těchto hudebních klávesových nástrojů jejich názvy piáno, pianino, křídlo, klavír, které jsou známé široké veřejnosti.

  1. Piáno: je obecné pojmenování pro pianino a klavír.
  2. Pianino: je název pro hudební nástroje, které jsou tzv. ke stěně. Jejich hlavní využití je v domácnostech
  3. Klavír: je název pro piána s horizontální konstrukcí. Také se těmto hudebním nástrojům říká křídlo.Ovšem to je slangové pojmenování.

 

Nejčastěji stěhujeme kvalitně a s pojištěním piana a pianina těchto značek:

Pianino Petrof, piano Petrof, klavír Petrof, pianino August Forster, piano Steinway, klavír Bosendorfer, klavír Bechstein, pianino Weinbach, piano Rosler, pianino Scholze a dalších.

Pojištění našich služeb je u nás samozřejmostí.

Veškeré naše služby jsou pojištěny na základní častku 1000 000 Kč a lze kdykoli zvýšit na potřebnou cenu předmětu.Naše těžká parta zkušených a profesionálně zaškolených pracovníků kteří dorazí po vaší objednávce na určené místo včas.Budou sebou mít vše potřebné k zabalení odnešení a bezproblémové přepravě hudebního nástroje piána,pianina či klavíru(křídlu)

Hudební klávesový nástroj při přepravě je třeba chránit před přímým slunečním zářením, silnými výkyvy teploty a vlhkosti vzduchu, i před velkou prašností. Váš hudební klávesový nástroj Zdarma a  pečlivě zabalíme do určených dek proti poškození Pokud bude na hudebním klávesovém nástroji piánu či klavíru viditelné poškození povrchových ploch(laku), včas na něj upozorníme zákazníka popřípadě  si to naši pracovníci vyfotografují, aby nenastal při předání daného hudebního nástroje problém.

Naše těžká parta určená na všechny modely pianin,klavírů stěhuje většinou ve dvou lidech do 350kg se speciálními popruhy!Naše těžká parta kvalitně a levně hudební nástroj odstěhují,kam si náš zákazník bude přát!V případě problémového přístupu,schodiště,místa atd.na které nás upozorní zákazník buď emailem info@sikula-stehovak.cz či telefonicky na bezplatné lince 800 444 499 naši zaměstnanci na dispečinku pošlou bezplatně našeho zkušeného proškoleného technika,který následně určí postup a možnosti a zodpoví veškeré vaše dotazy na daný hudební klávesový nástroj.

Převoz Vašeho hudebního nástroje.

Na stěhovacím vozidle které je vždy vybaveno dostatkem obalového materiálu a hydraulickou plošinou pro snadnou manipulaci s pianinem nebo jiným hudebním nástrojem vše řádně ukotví aby nemohlo dojít k poškození stěhovaného předmětu a Zdarma v rámci Prahy převezou.Na místě určení pomocí manipulační techniky a stěhovacích popruhů pianino vynesou na určené místo.

Umístění Pianina-Klavíru na jeho místo.

Pianino-Klavír se umístí na určené místo poté se rozbalí a vše zkontroluje spolu se zákazníkem.Ideální pro umístění  Vašeho hudebního nástroje je rovná pevná podlaha, která je schopna nést plnou váhu nástroje.Doporučujeme použít podnožky nebo podložky pod nohy hudebního nástroje,piana,pianina,klavíru(křídla),aby nedošlo po čase k vytvoření důlku nebo promáčknutí použitého materiálu na podlaze.Chceme-li mít hudební nástroj piáno,pianino,klavír  umístěn správně, měli bychom dodržovat tři hlavní zásady.Nejlépe je nástroj postavit co nejdále od okna, pokud to není možné je vhodné chránit ho přikrývkou, která nepropouští světlo. Rovněž tak je vhodné umístit nástroj mimo přímé sálání topného zařízení, mohlo by dojít k deformacím konstrukce, nebo poškození povrchu (laku) a v neposlední řadě je nutno vědět, že by měl být hudební klávesový nástroj piáno,pianino,klavír(křídlo) postaveno u vnitřní zdi.Pokud též přestěhujete nástroj z chladného prostředí do teplého,nebo naopak.Nechte jej přiměřenou dobu aklimatizovat. To je vhodné jak pro hru, tak pro případná seřizování a ladění.I při sebelepší péči při zabalení,stěhování a převozu hudebního nástroje piáno,pianino,klavír(křídlo)dochází k rozladění. Pak je zapotřebí povolat odborníka-ladiče,který Vám nástroj prohlédne,naladí a případně vyčistí.

Doporučený interval ladění je 1x za rok při běžném provozu,1x čištění  jehož absence má za následek poškozování mechaniky. Dlouhodobé zanedbání dokonce vede k výskytu molů, kteří jsou schopni “ sežrat “ veškeré plsti v hudebním nástroji.Regulace-seřízení mechaniky,klávesnice a pedálů je 1x za dva roky.

Těšíme se na případnou spolupráci!