Šikula stěhovák » Stěhovací služby » Levné stěhování trezorů

Levné stěhování trezorů

stěhování trezorů 1Na trhu jsme již bezmála 16 let a nabízíme profesionální stěhování trezorů, sejfů a trezorových skříní jakýchkoliv rozměrů. Za celou dobu naší praxe jsme se nesetkali s trezorem, který by nebylo v našich silách přestěhovat.

Díky zkušenostem nasbíraným za dobu našeho působení v oblasti stěhování, umíme rychle reagovat na jakékoliv překážky a přizpůsobit se i ztíženým podmínkám.

U stěhování trezorů, sejfů, trezorových skříní dbáme na nejvyšší opatrnost a celou zakázku plánujeme do nejmenšího detailu. Často jde o milimetry, které mohou hrát velkou roli u samotné manipulace se stěhovaným předmětem. Nepodceňujeme žádnou skutečnost, která by mohla ovlivnit průběh zakázky.

Každé stěhování trezorů je jinak náročné, ať už na čas či námahu, proto je náš tým sestaven tak, aby si uměl poradit s jakoukoliv záludností.
K samotnému přesunu trezoru, sejfu či trezorové skříně používáme pajcry, trámky, plechy i paletové vozíky – zkrátka vše, co je momentálně potřeba.

stěhování trezorů 2Hledáte-li spolehlivou a kvalitní firmu na levné stěhování trezorů, sejfů nebo trezorových skříní, neváhejte a zavolejte na bezplatnou linku: 800 444 499 nebo zašlete svou poptávku na e-mail: info@sikula-stehovak.cz
Naši pracovníci jsou připraveni odpovědět na všechny případné dotazy a dle vašich časových možností přizpůsobit prohlídku technikem, v místě stěhování.

Technik pak osobně zhodnotí možnosti místa nakládky, sdělí vám nejschůdnější způsob stěhování trezoru, řešení při manipulaci s trezorem, jeho následným naložením a dopravou na určené místo.

Náš profesionální stěhovací tým, který se specializuje na levné stěhování trezorů, sejfů a trezorových skříní, má osvědčení na všechny typy VZV (vysokozdvižné vozíky) a vazačské oprávnění.
Nemusíte se tudíž bát neodbornosti a laického zacházení se stěhovaným předmětem.

Vlastníme několik druhů těžkotonážních manipulačních podvozků a heverů, které si poradí s jakoukoliv váhou, nejsme tak nijak omezeni hmotností stěhovaného předmětu. Námi používané podvozky jsou šetrné na povrchy, podlahy v halách, dílnách, obchodech a jejich příslušných cest a daných tras. V případě nerovnosti povrchu trasy či přechodu používáme plechy, bez omezení hmotnosti.

Nejvyšší prioritou pro nás je levné, bezpečné a profesionální přestěhování trezoru, sejfu, trezorové skříně na konečné místo určené našim zákazníkem. Vaše spokojenost je na prvním místě!

Ceny stěhování těžkých břemen

Váha břemene Cena v Kč Cena za patro v Kč
100 – 199 Kg (pianino polopancíř) 1 200 200
200 – 299 Kg (piano celopancíř) 1 800 250
300 – 399 Kg (trezor) 3 000 500
400 – 599 Kg (trezor) 4 000 750
600 Kg a více 5 000 800

Cena za každých 20m donášky se počítá jako jedno patro.