Stěhování Křenice

Stěhování Křenice Jako firma Šikula-Stěhovák, s.r.o. jsme na trhu již od roku 1996 a nabízíme kompletní služby stěhování Křenice. Přestěhujeme Vás za příznivé ceny, včetně možnosti využití celoročních slev na stěhování.

Stěhujeme byty, domy, kanceláře, firmy, nebytové prostory všech velikostí, včetně těžkých břemen. Ochotně poradíme či pomůžeme s balením – obalový materiál si u nás můžete zapůjčit nebo zakoupit. Nabízíme komplexní služby stěhování.

 

Proč se stěhovat s námi?

Jsme odborníci na stěhování v Křenicích a celém okolí Prahy východ. Všichni naši stěhováci jsou řádně proškoleni, řidiči znají podmínky dopravy v Praze a okolí a svou práci zvládají s přehledem.

Námi nabízené služby máme plně pojištěné, včetně našich pracovníků, a to na částku 5.000.000 Kč. Navíc u nás máte přehled o Vašem majetku – máme on-line dohled nad našimi auty, proto Vám kdykoliv zjistíme nejen trasu, ale také aktuální polohu naší posádky v reálném čase.

Zvolte si profesionální stěhovací firmu a odměnou získáte levné a přesto kvalitní služby, s minimem rizik. Nabízíme stěhování bytů, domů, kanceláří, firem, těžkých břemen, vyklízení a likvidace.

 

Co obnáší stěhování Křenice

Nejdůležitější je prvotní kontakt, se sdělením co nejpřesnějších informací o povaze zadání, lokalitě, termínu a času. Po prvním kontaktu vždy doporučujeme návštěvu technika, který dokáže ušetřit nemalé náklady dané zakázky, nicméně přesné informace lze získat při rozsáhlejší komunikaci. Návštěvu technika nenutíme, stejně tak i další příplatkové služby.

Doporučujeme soupis věcí, které chcete stěhovat, likvidovat, apod. Tento seznam si vypíše i sám technik, pokud využijete jeho služeb. Nevyužijete-li služeb technika, můžete nám zaslat seznam věcí na e-mail, což je nejjednodušší způsob jak si ušetřit čas a vyhnout se případnému stresu, že se na něco zapomene, až nadejte den D. Vámi zaslaný seznam bude mít naše posádka u sebe a bude součástí zakázkového listu.

Cenovou kalkulaci Vám sdělíme buďto telefonicky při prvním kontaktu (jedná se ale o odhad, kdy se může cena změnit s množstvím stěhovaných předmětů, pater, apod.) nebo pokud chcete informace upřesnit a zaslat nám seznam stěhovaných věcí, pak zasíláme kalkulaci již mnohem přesnější.

Po odsouhlasení cenové kalkulace je pevně stanoven termín a čas stěhování. Samozřejmostí je možnost výběru mnoha dalších doplňkových služeb, které nabízíme.

Poslední fází je samotné stěhování. Snažíme se, aby bylo co nejméně stresující a minimálně zatěžující rodinný rozpočet, proto srážíme ceny jak jen to jde.

Nakonec už zbývá jen začít spokojeně bydlet v novém.

 

Služby ZDARMA pro Křenice:

* kdykoliv dostupná bezplatná infolinka: 800 444 499

* termín prohlídky i stěhování, dle časových možností zákazníka

* zapůjčíme obalový materiál ZDARMA

* na všechny naše služby máme pojištění

* za víkendy a svátky si neúčtujeme žádné příplatky

 

Doporučení:

Začínají se nám rozrůstat případy, kdy stěhujeme byty nebo i firmy, které si objednaly stěhovací firmu přes internet a ta na zakázku nedorazila a telefon úplně přestala zvedat. Proto dbejte při výběru firmy na to, kolik má stěhovací firma vozů (v případě nehody může poslat další posádku), jaké má stěhovací portfolio (fotodokumentace ze zakázek), reference ze stěhování (měly by být vždy s razítkem stěhované firmy) a v neposlední řadě pojištění (částka pojištění stěhovací firmy by mělo být alespoň 5 000 000,-kč).

 

 

Modelová kalkulace stěhování bytu 2+1

Časový harmonogram ……………. Cena v Kč
Nakládka cca 2 hodiny ……………… 1600,-
Přeprava Praha – Křenice – Praha ……. 928,- (cca 58 km)
Vykládka cca 1 hodina ……………….. 800,-
Balící materiál …………………………. 300,-
Balící služby cca ……………………….. 0,-


Cena bez DPH ……………………….. 3628,-
Cena celkem s DPH ………………… 4390,-

Ceny jsou pouze orientační, bez ohledu na různé faktory měnící výši ceny.