Šikula stěhovák » Stěhovací služby » Stěhování Praha západ

Stěhování Praha západ

stěhování Praha západ

Šikula-Stěhovák, s.r.o. nabízí kompletní služby stěhování, vyklízení a likvidaci odpadů pro oblast Praha západ, za velmi výhodné ceny.

Stěhujeme byty, domy, kanceláře, firmy, nebytové prostory všech velikostí, včetně těžkých břemen. Obalový materiál je u nás k zapůjčení nebo zakoupení. Nabízíme celoroční slevy.

Společně zvládneme stěhování od počátku až do hladkého konce.

 

Průběh stěhování Praha západ:

Důležitý je první kontakt, kdy se maximálně zajímáme o povahu zakázky, její velikost a náročnost.
Všechny informace stačí předat našemu operátorovi, který je zpracuje a vyhodnotí, ať už zavoláte na infolinku nebo zašlete poptávku na e-mail.
Operátor se zeptá na pár velmi důležitých bodů, jež určují počet stěhovací posádky, druh stěhovacího auta, časovou náročnost stěhování a konečnou cenu.
Na základě dohody je určen i termín stěhování tak, aby především vyhovoval zákazníkovi, dle jeho časových možností (termín je pevně stanoven po odsouhlasení zakázky).

Při samotném hovoru je navržena prohlídka technikem, dle časových možností. Vždy doporučujeme využití této služby, neboť se jedná o profesionála v oblasti stěhování a ten ví velmi dobře, jak ušetřit nejen zákazníkův čas, ale i náklady.

 

Co obnáší práce technika:

* vysvětlí celý průběh stěhování do detailu

* zjistí počet pater stěhování na místě nakládky i vykládky

* sepíše seznam stěhovaných věcí

* navrhne druh obalového materiálu, jeho zapůjčení či zakoupení

* poradí se samotným balením

Jakmile má technik všechny dostupné informace, vypočítá kalkulaci stěhování, tudíž cenu sdělí na místě. Kalkulace není závazná – zákazník není nikdy nucen vybrat si naši firmu.

Je-li kalkulace odsouhlasena a domluven pevný termín, stěhování již nic nebrání.

 

Výhody pro stěhování Praha západ:

* kdykoliv dostupná bezplatná infolinka: 800 444 499

* termín prohlídky i stěhování, dle časových možností zákazníka

* zapůjčíme obalový materiál ZDARMA

* na všechny naše služby máme pojištění

* každý den je pro nás všední, včetně svátků – neúčtujeme ceny navíc

 

Ke stěhování lze přiobjednat tyto služby:

* stěhování těžkých břemen a objemného nákladu

* kompletní zabalení stěhovaných věcí našimi pracovníky

* obsáhlejší demontáž a montáž nábytku

* prodej nových krabic na stěhování

* vyklízení různých prostor

* likvidace odpadů ze stěhování – odvoz na sběrný dvůr, do spalovny, ekologická likvidace

 

Každá zakázka je pro nás něčím specifická, ale náš přístup se nemění – chováme se vždy profesionálně. Důkazem jsou i mnohé refence stěhování našich spokojených zákazníků.

Přidejte se i VY k našim zákazníkům – už žádné noční můry ze stěhování!

 

Stěhování v oblasti Praha západ:

Bojanovice, Bratřínov, Březová-Oleško, Břve, Buš, Černolice, Černošice, Červený Újezd, Číčovice, Čisovice, Davle, Dobrovíz, Dobříč, Dobřichovice, Dolní Břežany, Dolní Jirčany, Drahelčice, Holubice, Horoměřice, Hostivice, Horní Jirčany, Hostěradice, Hradištko, Hvozdnice, ChotečChrášťany, Chýně, Chýnice, Jarov, Jeneč, Jeneček, Jesenice, Jílové u Prahy, Jíloviště, Jinočany, Kabáty, Kamenný Přívoz, Kamenný Újezdec, Karlík, Klínec, Kněževes, Kosoř, Kytín, Lety, Libčice nad Vltavou, Libeř, Lichoceves, Líšnice, Litovice, Luka pod Medníkem, Měchenice, Mníšek pod Brdy, Nučice, Ohrobec, Okoř, Okrouhlo, Ořech, Osnice, Petrov, Pohoří, Průhonice, Psáry , Ptice, Radlík, Roblín, Roztoky, Rudná, Řevnice, Řitka, Sázava, Slapy, Solopisky, Statenice, Středokluky, Studené, Svrkyně, Štěchovice, Třebenice, Tachlovice, Trnová, Třebotov, Tuchoměřice, Tursko, Úholičky, Úhonice, Únětice, Velké Přílepy, Vestec, Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Všenory, Zahořany, Zálepy, Zbuzany, Zdiměřice, Zlatníky, Zvole, Žampach