Stěhování Praha 1

stěhování MČ Praha 1

Dostupné stěhování Praha 1

Zaměřujeme se na levné stěhování v Praze, konkrétně stěhování Praha 1, společně s vyklízením a likvidací odpadů ze stěhování. Nabízíme profesionální stěhovací služby již od roku 1996.

Novinkou u nás je nabídka možnosti skladování svého majetku přímo v našich skladech, za příznivé ceny. Skladování může být na dobu neurčitou či pouze na jeden měsíc, délku skladování neomezujeme.

Proč se stěhovat s námi?

Známe Prahu opravdu dobře a právě lokalita Prahy 1 je velmi specifická svými historickými zástavbami, ke kterým se většina stěhovacích vozů nedostane. My však ano! Náš vozový park rozšířily skříňové dodávky, s nimiž je možné projet takřka kdekoliv, a přesto není zákazník ochuzen o úložný prostor stěhovacího vozu.

Avšak, vyžaduje-li povaha stěhování opravdu velký stěhovací vůz, není to pro nás žádný problém. Disponujeme i velkými stěhovacími vozy s potřebným povolením pro vjezd do lokality Prahy 1.

Náš tým je složen z profesionálních stěhováků, s potřebnou kvalifikací a dlouholetými zkušenostmi. Zaručujeme tak všem zákazníkům vstřícný přístup a férové jednání. Samozřejmostí pro nás je úplné pojištění našich služeb, které jsme zvýšili na 15.000.000,- Kč. O svůj majetek se tak nemusíte vůbec bát, i při sebemenším problému jsme připraveni na rychlé a operativní řešení.

Pokud si přesto nejste jisti výběrem právě naší firmy, podívejte se na reference našich zákazníků z řad firem nebo na naše facebook stránky, kde naleznete spoustu dalších recenzí ze stěhování bytů a domů či na naše další stránky.

 

ZDARMA pro stěhování Praha 1 nabízíme:

* kdykoliv dostupná bezplatná infolinka: 800 444 499

* nepočítáme najeté kilometry (snižujeme tak cenu dopravy)

* prohlídka technikem vždy ZDARMA

* termín prohlídky i stěhování, dle časových možností zákazníka

* zapůjčíme obalový materiál ZDARMA

* na všechny naše služby máme pojištění

* za víkendy a svátky si neúčtujeme žádné příplatky

 

Ceník stěhování Praha 1

Cena stěhování při nakládce a vykládce se počítá v hodinové sazbě. V rámci Prahy se neúčtují najeté km, proto platí pouze hodinová sazba za práci. Viz CENÍK

 

Modelová kalkulace stěhování Praha 1 – byt 2+1

Časový harmonogram ……………. Cena v Kč
Nakládka cca 2 hodiny ……………… 1600,-
Přeprava Praha – Praha …………….. 400,-
Vykládka cca 1 hodina ……………….. 800,-
Balící materiál …………………………. 300,-
Balící služby cca ……………………….. 0,-


Cena bez DPH ………………………. 3100,-
Cena celkem s DPH ………………… 3750,-

Ceny jsou pouze orientační, bez ohledu na různé faktory měnící výši ceny.