Stěhování Praha 20

stěhování mč Praha 20Profesionální a levné stěhování Praha 20, společně s vyklízením jakýchkoliv prostor a likvidací odpadů ze stěhování či likvidace.

Stěhujeme profesionálně mnoho let, díky čemuž se můžeme pyšnit velkou řadou spokojených zákazníků, jež využili našich stěhovacích i vyklízecích služeb.

 

Proč se stěhovat s námi?

Od roku 1996 nabízíme služby stěhování Praha 20. Díky znalosti problematiky dopravy v Praze se naši stěhováci umí velmi dobře orientovat a přizpůsobit se nenadálým problémům. Všichni naši stěhováci pochází z Prahy, tudíž zároveň předcházíme možnému pozdnímu příjezdu z důvodu ztráty orientace ve velkém městě.

Všechny naše služby máme plně pojištěné, stejně tak naše stěhováky, a to na částku 5.000.000 Kč. Navíc nabízíme možnost aktuálních informací o poloze stěhovacích vozů. Vždy víte, kde se právě nachází stěhovaný majetek a jakou trasou putuje na místo vykládky.

Zvolte si profesionální stěhovací firmu a odměnou získáte levné a přesto kvalitní služby, s minimem rizik. Nabízíme stěhování bytů, domů, kanceláří, firem, těžkých břemen, vyklízení, likvidace, malová a mnoho dalšího.

 

Co obnáší stěhování Praha 20

V prvním kroku je potřeba nás kontaktovat, s co nejpřesnějšími informacemi o povaze zadání, lokalitě, termínu a času. Po prvním kontaktu vždy doporučujeme návštěvu technika, který dokáže ušetřit nemalé náklady dané zakázky.

Doporučujeme vytvořit seznam věcí, které chcete stěhovat, likvidovat, apod. Tento seznam si vypíše i sám technik, pokud využijete jeho služeb.

Po odsouhlasení cenové kalkulace je pevně stanoven termín a čas stěhování. Samozřejmostí je možnost výběru mnoha dalších doplňkových služeb, které nabízíme.

Poslední fází je samotné stěhování. Snažíme se, aby bylo co nejméně stresující a minimálně zatěžující rodinný rozpočet, proto srážíme ceny jak jen to jde.

Nakonec už stačí jen začít spokojeně bydlet v novém.

 

Služby ZDARMA pro Prahu 20:

* kdykoliv dostupná bezplatná infolinka: 800 444 499

* nepočítáme najeté kilometry (snižujeme tak cenu dopravy)

* prohlídka technikem vždy ZDARMA

* termín prohlídky i stěhování, dle časových možností zákazníka

* zapůjčíme obalový materiál ZDARMA

* na všechny naše služby máme pojištění

* za víkendy a svátky si neúčtujeme žádné příplatky

 

Šikula – Stěhovák, s.r.o. DOPORUČUJE:

Začínají se nám množit případy, kdy stěhujeme byty nebo i firmy, které si objednaly stěhovací firmu přes internet a ta na zakázku nedorazila a telefon úplně přestala zvedat. Proto dbejte při výběru firmy na to, kolik má stěhovací firma vozů (v případě nehody může poslat další posádku), jaké má stěhovací portfolio (fotodokumentace ze zakázek), reference ze stěhování (měly by být vždy s razítkem stěhované firmy) a v neposlední řadě pojištění (částka pojištění stěhovací firmy by mělo být alespoň 5 000 000,-kč).

 

Ceník stěhování Praha 20

Cena stěhování při nakládce a vykládce se počítá v hodinové sazbě. V rámci Prahy se neúčtují najeté km, proto platí pouze hodinová sazba za práci. Viz CENÍK

 

 

Modelová kalkulace stěhování bytu 2+1

Časový harmonogram ……………. Cena v Kč
Nakládka cca 2 hodiny ……………… 1600,-
Přeprava Praha – Praha …………….. 400,-
Vykládka cca 1 hodina ……………….. 800,-
Balící materiál …………………………. 300,-
Balící služby cca ……………………….. 0,-


Cena bez DPH ………………………. 3100,-
Cena celkem s DPH ………………… 3750,-

Ceny jsou pouze orientační, bez ohledu na různé faktory měnící výši ceny.