Stěhování Praha 4

stěhování MČ Praha 4

Dostupné stěhování Praha 4

Zaměřujeme se na levné a kompletní stěhování v Praze, konkrétně stěhování Praha 4, společně s vyklízením a likvidací odpadů ze stěhování. Nabízíme profesionální stěhovací služby již od roku 1996.

A jako novinku nabízíme všem zákazníkům možnost skladování svého majetku přímo v našich skladech, za příznivé ceny.

Proč se stěhovat s námi?

Známe Prahu velmi dobře a právě lokalita Prahy 4 je specifická svou rozlehlostí a komplikovanou dopravní situací na nejvytíženějších tepnách. My ovšem máme profesionální řidiče, kteří si poradí v každé situaci a jsou připraveni na různé záludnosti dopravy. Náš vozový park rozšířily skříňové dodávky, s nimiž je možné projet takřka kdekoliv, a přesto není zákazník ochuzen o úložný prostor stěhovacího vozu.

Vyžaduje-li povaha stěhování opravdu velký stěhovací vůz, nemáme s tím problém. Disponujeme i velkými stěhovacími vozy s potřebným povolením pro vjezd do různých lokalit Prahy, ale i malými vozy určenými pro nízkonákladové stěhování.

Máme tým složený z profesionálních stěhováků, s potřebnou kvalifikací a dlouholetými zkušenostmi. Zaručujeme tak všem zákazníkům vstřícný přístup a férové jednání. Samozřejmostí pro nás je úplné pojištění našich služeb, které jsme zvýšili na 15.000.000,- Kč. O svůj majetek se tak nemusíte vůbec bát, i při sebemenším problému jsme připraveni na rychlé a operativní řešení.

Pokud si přesto nejste jisti výběrem právě naší firmy, podívejte se na reference našich zákazníků z řad firem nebo na naše facebook stránky, kde naleznete spoustu dalších recenzí ze stěhování bytů a domů.

Zvolte si profesionální stěhovací firmu a odměnou získáte levné a přesto kvalitní služby, s minimem rizik.

 

Co obnáší stěhování Praha 4

V prvním kroku je potřeba nás kontaktovat, s co nejpřesnějšími informacemi o povaze zadání, lokalitě, termínu a času. Po prvním kontaktu vždy doporučujeme návštěvu technika, který dokáže ušetřit nemalé náklady dané zakázky.

Doporučujeme soupis věcí, které chcete stěhovat, likvidovat, apod. Tento seznam si vypíše i sám technik, pokud využijete jeho služeb.

Po odsouhlasení cenové kalkulace je pevně stanoven termín a čas stěhování. Samozřejmostí je možnost výběru mnoha dalších doplňkových služeb, které nabízíme.

Poslední fází je samotné stěhování. Snažíme se, aby bylo co nejméně stresující a minimálně zatěžující rodinný rozpočet, proto srážíme ceny jak jen to jde.

Nakonec už zbývá jen začít bydlet v novém.

 

ZDARMA pro stěhování Praha 4 nabízíme:

* kdykoliv dostupná bezplatná infolinka: 800 444 499

* nepočítáme najeté kilometry (snižujeme tak cenu dopravy)

* prohlídka technikem vždy ZDARMA

* termín prohlídky i stěhování, dle časových možností zákazníka

* zapůjčíme obalový materiál ZDARMA

* na všechny naše služby máme pojištění

* za víkendy a svátky si neúčtujeme žádné příplatky

 

Ceník stěhování Praha 4

Cena stěhování při nakládce a vykládce se počítá v hodinové sazbě. V rámci Prahy se neúčtují najeté km, proto platí pouze hodinová sazba za práci. Viz CENÍK

 

Modelová kalkulace stěhování Praha 4 – byt 2+1

Časový harmonogram ……………. Cena v Kč
Nakládka cca 2 hodiny ……………… 1600,-
Přeprava Praha – Praha …………….. 400,-
Vykládka cca 1 hodina ……………….. 800,-
Balící materiál …………………………. 300,-
Balící služby cca ……………………….. 0,-


Cena bez DPH ………………………. 3100,-
Cena celkem s DPH ………………… 3750,-

Ceny jsou pouze orientační, bez ohledu na různé faktory měnící výši ceny.