Stěhování Praha 7

stěhování MČ Praha 7

Levné stěhování Praha 7

Zaměřujeme se na levné a kompletní stěhování v Praze, konkrétně stěhování Praha 7, společně s vyklízením a likvidací odpadů ze stěhování. Nabízíme profesionální stěhovací služby již od roku 1996.

Jako novinku nabízíme všem zákazníkům možnost skladování svého majetku přímo v našich skladech, za příznivé ceny, bez časového omezení. Skladovat tak můžete jen pár dní nebo měsíce či léta.

 

Proč se stěhovat s námi?

Jsme odborníci na stěhování v lokalitě Praha 7 a dbáme na to, aby všichni naši stěhováci pocházeli z Prahy, tudíž předcházíme možnému pozdnímu příjezdu na místo nakládky.

Všechny naše služby jsou plně pojištěné, včetně našich stěhováků, a to na částku 15.000.000 Kč. Navíc nabízíme možnost aktuálních informací o poloze stěhovacího vozu. Vždy tak víte, kde se právě nachází stěhovaný majetek a jakou trasou putuje na místo vykládky.

Pokud si přesto nejste jisti výběrem právě naší firmy, podívejte se na reference našich zákazníků z řad firem nebo na naše facebook stránky, kde naleznete spoustu dalších recenzí ze stěhování bytů a domů.

Zvolte si profesionální stěhovací firmu a odměnou získáte levné a přesto kvalitní služby, s minimem rizik. Nabízíme stěhování bytů, domů, stěhování firem a kanceláří, stěhování strojů, stěhování těžkých břemen, vyklízecí služby, obalový materiál a mnoho dalších služeb.

 

Co obnáší stěhování Praha 7

V prvním kroku je potřeba nás kontaktovat, s co nejpřesnějšími informacemi o povaze zadání, lokalitě, termínu a času. Po prvním kontaktu vždy doporučujeme návštěvu technika, který dokáže ušetřit nemalé náklady dané zakázky.

Doporučujeme soupis věcí, které chcete stěhovat, likvidovat, apod. Tento seznam si vypíše i sám technik, pokud využijete jeho služeb.

Po odsouhlasení cenové kalkulace je pevně stanoven termín a čas stěhování. Samozřejmostí je možnost výběru mnoha dalších doplňkových služeb, které nabízíme.

Poslední fází je samotné stěhování. Snažíme se, aby bylo co nejméně stresující a minimálně zatěžující rodinný rozpočet, proto srážíme ceny jak jen to jde.

Nakonec už zbývá jen začít bydlet v novém.

 

ZDARMA pro stěhování Praha 7 nabízíme:

* kdykoliv dostupná bezplatná infolinka: 800 444 499

* nepočítáme najeté kilometry (snižujeme tak cenu dopravy)

* prohlídka technikem

* termín prohlídky i stěhování, dle časových možností zákazníka

* zapůjčíme obalový materiál

* na všechny naše služby máme pojištění

* za víkendy a svátky si neúčtujeme žádné příplatky

 

Ceník stěhování Praha 7

Cena stěhování při nakládce a vykládce se počítá v hodinové sazbě. V rámci Prahy se neúčtují najeté km, proto platí pouze hodinová sazba za práci. Viz CENÍK

 

Modelová kalkulace stěhování Praha 7 – byt 2+1

Časový harmonogram ……………. Cena v Kč
Nakládka cca 2 hodiny ……………… 1600,-
Přeprava Praha – Praha …………….. 400,-
Vykládka cca 1 hodina ……………….. 800,-
Balící materiál …………………………. 300,-
Balící služby cca ……………………….. 0,-


Cena bez DPH ………………………. 3100,-
Cena celkem s DPH ………………… 3750,-

Ceny jsou pouze orientační, bez ohledu na různé faktory měnící výši ceny.