Stěhování archivů Ministerstva vnitra

6. 7. 2016

Bezproblémové stěhování archivů Ministerstva vnitra

 

V červnu jsme získali státní zakázku na stěhování archivů Ministerstva vnitra. Úkol to byl nelehký, vzhledem k rozsahu zakázky, nicméně se jej naše spolehlivá parta ujala s přístupem sobě vlastním a práce tak šla pěkně od ruky.

Po příjezdu do Kamýku nad Vltavou, odkud probíhala nakládka, čekalo naše stěhováky cca 3.000 kusů krabic. Tyto byly postupně seřazeny dle odborů ministerstva a čísel. Všechny krabice zabraly cca 45 palet, které následně naši chlapi naložili a převezli do Národního archivu v Praze.

V Národním archivu bylo nutné krabice opět vykládat dle čísel a popisků, které si naši stěhováci v průběhu práce zaznamenávali při plnění palet. Díky jejich profesionálnímu postupu se tak práce mnohonásobně urychlila.

Celková akce proběhla naprosto v pořádku, bez jakýchkoliv problémů či chyb a k plné spokojenosti všech zúčastněných. Pro stěhování archivů jsme tentokrát využili nejen naše nákladní auto 36 m3, ale také nový přírůstek vozového parku – nákladní auto 42 m3.

Do budoucna se budeme těšit na případnou další spolupráci s Ministerstvem a Vy se zatím můžete podívat na průřez akcí.

« z 3 »

Máte-li i Vy o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 773 282 389, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.