Stěhování archivu Příbram

19. 10. 2016

Profesionální stěhování archivu Příbram – Státní okresní archiv Příbram

 

Od začátku měsíce října naše posádka usilovně pracuje na stěhování archivu z Přibrami, který musí být přesunut naprosto neplánovaně, a to z důvodu porušené statiky budovy, ve kterém se velmi vzácné archiválie nachází.

Vzhledem k rozsáhlosti – až 2,5 km archiválií – a hodnotě archiválií, je nutné postupovat velmi obezřetně a se vší pečlivostí, včetně dodržení přesného harmonogramu a zařazení archiválií, což našim pracovníkům nečiní sebemenší problémy.  Se stěhováním archivu máme letité zkušenosti, tudíž naši posádku ani při této zakázce nic nezaskočilo.

Vlastníme nespočet přepravek určených pro stěhování archivu a kompletní obalový materiál mají naše posádky standardně ve výbavě vozu. Nic tak naši posádku nemůže zaskočit, na vše máme rychlé a profesionální řešení.

Pro představu jen uvádíme, že archiválie obsahují také velmi vzácné knihy z 15. století a to není zdaleka vše.

Díky nestandardní zakázce měla naše posádka také možnost podílet se na rozhovoru s reportéry, jež Vám přidáváme jako malou ukázku naši práce a již tradičně můžete shlédnout i kompletní fotogalerii z první části stěhování archivu.

 

Článek: http://www.rozhlas.cz/strednicechy/aktualne/_zprava/archivari-stehuji-z-pribramskeho-archivu-tuny-historickych-dokumentu–1657136

Rozhovor:

« z 5 »

Máte-li i Vy o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 773 282 389, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.