Stěhování autojeřábem

8. 10. 2015

Dnes nás čekalo stěhování již od brzkého rána. Nástup na akci byl v 6 hod. ráno, vzhledem k obtížnosti terénu a použití autojeřábu, v plném pražském provozu. Bylo třeba hlavně vypočítat záborovou vzdálenost, aby práce probíhala bezchybně.

Před samotným stěhováním bylo naším úkolem vyložení zabaleného nábytku, v krabicích, z  kamiónu. Nábytek byl dovezen z Itálie a jednalo se o velmi krásné a cenné kousky známého designového návrháře Francesca Molona. Celková hodnota zboží byla počítána na bezmála 1 300 000,- Kč !

Po vyložení si náš zákazník vše řádně překontroloval a zboží převzal, ke své spokojenosti, v nepoškozeném stavu.

Nyní naši stěhovací partu čekala ta těžší část. Ještě před samotnou akcí jsme si domluvili spolupráci, s námi již známým profesionálním autojeřábníkem, který měl za úkol přijet s jeřábem na určenou adresu, v přesně daný čas.

V hodinu H tedy autojeřábník přijel s nulovým zpožděním, zaparkoval a zajistil jeřáb na určeném místě záboru. Bez zbytečné prodlevy se rozplánovalo stěhování 43 položek. Některé kusy bylo třeba přesunout jeřábem na terasu do výšky cca 60 metrů, jiné jsme vyváželi výtahem a vynášeli po schodech.

Zprvu byl náš zákazník, majitel luxusního dvoupodlažního bytu, velice skeptický a nedůvěřivý – přeci jen naši práci prozatím neznal – ale po pár desítkách minut zjistil, že máme vše naprosto pod kontrolou a jsme maximálně sladění, do posledního detailu.

Jsme profesionálové ve stěhování, což dokazují nejen vazačské zkoušky všech našich stěhováků, ale i přesná organizace takovéto specifické zakázky, u níž jsme přesně dodrželi daný harmonogram.

Při stěhování byly použity vysílačky, které se rozdělily mezi naše stěhováky, autojeřábníka i našeho klienta. Všechny strany tudíž věděly, co se přesně kde odehrává.

Po přestěhování nábytku, jeho rozbalení a rozložení na určené místa, jsme na přání klienta odvezli odpad ze stěhování (krabice, palety a další obalový materiál) na skládku a nechali jej ekologicky zlikvidovat.

Celkově zakázka proběhla rychle, kvalitně, s profesionálním přístupem a sehraností, čímž jsme našeho zákazníka příjemně překvapili a potěšili. V průběhu celé práce nedošlo k žádným nečekaným problémům, ani k žádné újmě na majetku.

« z 2 »