Stěhování bytu 3+1

23. 5. 2016

Stěhování bytu 3+1 pomocí dvou stěhovacích aut

Tentokrát naši posádku čekala rozsáhlejší akce stěhování bytu 3+1. Zpravidla na stěhování bytu o velikosti 3+1 stačí naše nákladní vozidlo 36m3.
Nyní ale byt obsahoval mnoho předmětů, které si náš zákazník nasbíral v řádu několika let, z různých zahraničních cest.
Aby se tedy všechny předměty odstěhovaly „na jeden zátah“, využili jsme dvě auta – 36m3 a 23m3, což bylo „to pravé ořechové“.

Průběh nakládky i vykládky, při stěhování bytu 3+1, byl bez jakýchkoliv problémů a vše probíhalo s dobrou náladou a v pohodové atmosféře.

Celkový obsah aut naše posádky převezli nedaleko za Prahu, do prozatimního skladu, dle přání zákazníka. Díky profesionálnímu a pozitivnímu přístupu, byl náš zákazník velmi spokojen jak s prací, tak s cenou, která splnila odhadovanou kalkulaci.

O atmosféře stěhování se ostatně můžete přesvědčit sami ve fotogalerii. My děkujeme našim týmům šikulů a věříme, že i nadále budeme poskytovat co nejprofesionálnější služby v oblasti stěhování.

« z 2 »

Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.