Stěhování GPS

Stěhování GPSSledujte trasu díky stěhování GPS

Stěhujeme s přehledem – u nás máte možnost zjistit aktuální polohu naší stěhovací posádky. Šetříme tak náklady a ceny za stěhování stahujeme na minimum.

Stěhování GPS je velmi hodnotná služba pro každého zákazníka, který chce mít jistotu férového přístupu a jednání.

Vzhledem k častým komplikacím v dopravě, ať už jde o Prahu či jakékoliv jiné město, je třeba mít přehled nejen o pohybu stěhovaného majetku, ale také o možné úspoře času v návaznosti na různé překážky v provozu.

Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, proto si u nás můžete kdykoliv vyžádat výpis z jízdy stěhovací posádky a přesvědčit se, že nedošlo v průběhu stěhování k žádným zbytečným prodlevám času či nadhodnocování ujetých kilometrů. Výpisy tras zálohujeme, tudíž nemáme nejmenší problém ve vydání i měsíc po uskutečnění stěhování.

 

Výhody Stěhování GPS:

1. Vždy víte skutečnou aktuální polohu stěhovací posádky

2. Poloha je v reálném čase

3. Data zálohujeme, včetně najetých km – rádi předáme výpis z jízdy, na vyžádání

4. Informace jsou dostupné kdykoliv

 

Stěhování GPS 1Zakládáme si na vzájemné důvěře, proto nám nedělá problém předat kompletní výpis najetých km při stěhování.

Využijte našich služeb a přesvědčte se sami, jak lehce může být dostupné kvalitní a přitom levné stěhování s dodatečnými službami, jako např. vyklízení jakýchkoliv prostor, likvidace odpadu ze stěhování, skladovací služby, možnost zapůjčení či zakoupení obalového materiálu přímo u nás apod.

Navíc nám můžete volat kdykoliv, a to na bezplatnou linku 800 444 499, případně využít e-mailu: info@sikula-stehovak.cz nebo zaslat poptávku v kontaktním formuláři na webu či napsat online na chat (novinka!).

Zvažujete-li, zda jsme pro Vás vhodnou firmou, podívejte se na reference z řad našich zákazníků zde na webu nebo na našich facebook stránkách. Rozhodněte se sami jestli dáte přednost profesionální a kvalitní firmě, se kterou je možné i nízkonákladové stěhování nebo zda risknete stěhování u neprofesionálních převozců, bez potřebného pojištění služeb.