Stěhování IT techniky

30. 5. 2016

Profesionální stěhování IT techniky

Náš stálý zákazník nás oslovil s poptávkou stěhování IT techniky, s hodnotou v řádu několika milionů. Podmínkou byla požadovaná výše pojištění pro případ nečekaných komplikací, což bez problémů splňujeme.
Vzhledem ke zkušenostem našich posádek jsme si byli jisti bezproblémovým průběhem stěhování, tudíž zbývalo pouze určit termín.

Po rychlé domluvě nadešel den D a naše posádka se vydala na místo nakládky. Pro upřesnění musíme zmínit, že úkolem pošádky bylo datové servery také opatrně zabalit a kompletně zamezit možnosti jakéhokoliv poškození.
Celková práce musela být precizní a přesto velmi rychlá pro případ, že by došlo k neočekávanému výpadku dat na jiných serverech – škoda by byla nedozírná, řádově by se pohybovala v rozmezí několika desítek milionů.

Posádka našich stěhováků servery co nejpečlivěji zabalila, naložila na speciálně odpružené palety (z naší výbavy) a snížila tak jakékoliv riziko otřesů v průběhu jízdy, po pražských silnicích.

Stěhování IT techniky proběhlo rychle, precizně a se vší profesionalitou, k plné spokojenosti zákazníka.

Postup práce naleznete ve fotogalerii níže – podívejte se a zhodnoťte sami kvalitu práce našich stěhováků.

Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.