Stěhování kadeřnictví Praha

20. 5. 2016

Kompletní stěhování kadeřnictví v Praze

V nedávném čase nás oslovil zákazník s poptávkou stěhování kadeřnictví. Jednalo se o plně vybavené nebytové prostory v centru Prahy.
Úkolem bylo hlavně velmi šetrně demontovat nábytek, zabalit a přestěhovat na nové místo. Samotné kadeřnictví se původně nacházelo v patře, tudíž bylo třeba velmi profesionálně reagovat na celkové požadavky.

Jako vždy se i stěhování kadeřnictví obešlo bez jakýchkoliv nečekaných problémů či prostojů a zakázka tak byla hotova v odhadovaném časovém intervalu.

Naši stěhováci si poradili se všemi požadavky zákazníka a nakonec naplnili celé stěhovací auto o objemu 36m3. Díky mnohaletým zkušenostem věděli již předem, jak stěhované věci na auto skládat tak, aby nedošlo k žádnému poškození velmi drahého vybavení.

Převoz nábytku i osobních věcí, včetně zpětného vyložení probíhal opět bez komplikací a k plné spokojenosti zákazníka, kterému děkujeme za jeho důvěru v nás a naši posádku.

Ostatně, podívejte se sami na celkový průběh stěhování kadeřnictví naší profesionální posádkou.

« z 3 »

Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.