Stěhování restaurace Praha 8

5. 4. 2016

Stěhování restaureace Praha 8 z herna-baru

Měsíc březen byl na zakázky poměrně bohatý, a tak se nepřetržitě stěhovalo také o víkendech. Jednou z víkendových zakázek bylo také stěhování restaurace Praha 8 z herna-baru.
Nakládání na naše dva stěhovací vozy probíhalo ze suterénu daného objektu tak, aby byla manipulace při nakládce co nejsnažší.

Samotné stěhování restaurace čítalo na 100 barových židlí, stolů, vybavení kuchyně a hrací rulety.

Naši stěhováci naložili vše, co si zákazník přál a pečlivě převážený majetek zajistili proti poškození. Stěhované věci zaplnily oba naše vozy, o velikosti 36m3 a 17m3.

Vykládalo se ve městě Nymburk, kde naši stěhováci opět potvrdili svou sehranost. Celkový čas zakázky byl znova dodržen a po kladném zhodnocení stěhování restaurace, vyrazili naši stěhováci vstříc další práci.
Děkujeme za rozšíření řad našich spokojených zákazníků a přejeme mnoho úspěchů v nových prostorech.

« z 3 »

Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.