Stěhování samoobslužné rulety

24. 5. 2016

Ojedinělé stěhování samoobslužné rulety

Na počátku měsíce května nás oslovil zákazník s požadavkem stěhování samoobslužné rulety v hodnotě 6.000.000,- Kč.

Daného úkolu se tak zodpovědně chopila naše posádka těžké party. Vzhledem k povaze stěhování samoobslužné rulety a ojedinělosti (ruleta je jediná svého druhu ve střední Evropě), bylo potřeba postupovat velmi systematicky a obezřetně.
Naštěstí jsou naši zaměstnanci profesionálové a mají dlouholeté zkušenosti se stěhováním těžkých břemen různých povah.

Na místo zakázky dorazil náš tým stěhováků včas, nicméně byli nuceni vyčkat příchodu specialistů z Estonska, jež ruletu demontovali a připravili ke stěhování.
Takovýto postup je samozřejmě naprosto v pořádku a při práci profesionálů se vidí velmi často, navíc pokud jde o naprosto ojedinělý kus stroje.

Vzhledem k tomu, že profesionálům se pracuje s jinými profesionály velmi dobře, práce šla pěkně od ruky a demontované části tak naši stěhováci okamžitě balili do bublinkové fólie, kartonů a následně dřevěných přepravních boxů.
Pro představu šlo o různé technické kusy rulety, od příslušenství až po televize, jež ruleta obsahovala.

Jednotlivě zabalené kusy poté stěhováci ukládali na naše stěhovací auto a ruletu převezli do skladu, ze kterého se vše následně expedovalo na Slovensko.

Průřez akcí si můžete projít ve fotogalerii. Zakázka proběhla bez jakýchkoliv problémů a k plné spokojenosti našeho zákazníka.

« z 5 »

Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.