Stěhování strojů těžkotonážních

17. 2. 2016

Za uplynulý rok naši profesionální stěhováci z těžké party, odstěhovali mnoho velkotonážních strojů. Díky velkému pracovnímu nasazení a kvalitnímu přístupu k zakázkám, se rozrostly řady spokojených zákazníků nejen v oblasti stěhování strojů.

Všem firmám a soukromým osobám nabízíme kvalitní stěhovací služby, spojené s mnohými výhodami a možností zajistit si nejen stěhování, ale také vyklízení či likvidaci odpadů. U stěhování strojů dbáme hlavně na přesné výpočty při nakládání a vykládání. Zároveň nejsme omezeni váhou strojů. Ke stěhování používáme veškeré profesionální stěhovací náčiní. Na co už naše vybavení nestačí, to provedou pracovníci firem, se kterými spolupracujeme. Díky této výhodě můžeme nabízet služby široké škále zákazníků, neboť odstěhujeme nejen stroje vážící pár set kilo, ale také provedeme stěhování strojů těžkotonážních zapomocí jeřábů, ramp apod. Ostatně, podívejte se na naše zakázky sami – nabízíme malý průřez námi odstěhovaných strojů.

stěhování strojů těžkotonážních stěhování strojů těžkotonážních 2 stěhování strojů těžkotonážních 3 stěhování strojů těžkotonážních 4

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich soukromých zákazníků nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.