Stěhování strojů

Specializujeme se na levné stěhování a přepravu strojů a veškerých těžkých břemen včetně výrobních a montážních linek.Začínali jsme na základě živnostenské listu.S nárůstem zakázek a jejich obtížnosti a náročnosti jsme přešli na společnost s ručením omezeným.

Samozřejmě díky tomuto vzestupu, jsme museli zvýšit naše pojištění jak na přepravu,manipulaci, tak následné  levné stěhování strojů a těžkých břemen.

Vycházíme z dlouholetých zkušeností  specifických a náročných objednávek (viz foto+videa) podle požadavků našich zákazníků  na manipulace a stěhování levně strojů a těžkých břemen.

Snažíme se co nejefektivněji,bezpečně a individuálně přistupovat k dané zakázce.

Po vaší poptávce na email nebo na naší bezplatnou linku na levné stěhování těžkých břemen a strojů naši dispečeři vyřídí v co nejrychlejší  době poptávku a doporučí vám osobní prohlídku přímo jednatelem naší firmy,který má několikaleté zkušenosti s levným stěhováním strojů a těžkých břemen a kusů.

IMG-20141021-WA0013 IMG-20141021-WA0016

Osobně vyhodnotí nejšetrnější a nejschůdnější řešení pro manipulaci,převoz a následné dopravení na určené místou stroje,nebo těžkého břemena bez omezení hmotnosti.

Každý z našeho profesionáního týmu,který se specializuje na levné stěhování strojů,má osvědčení na všechny typy vysokozdvižních vozíků(plyn,elektro,nafta) a vazačské oprávnění.

Spolupracujeme s autojeřáby a vozidly s hydraulickou rukou.

Naše firma vlastní několik druhů těžkotonážních manipulačních podvozků a heverů  které si poradí s jakoukoliv váhou stroje, montážní a výrobních linek.Tyto podvozky jsou šetrné na povrchy, podlahy v halách,dílnách a jejich příslušných cest a daných tras.

Používáme plechy bez omezení hmotnosti při jakémkoliv přechodu potažmo nerovnosti příslušné trasy.

Nejdůležitější je pro nás v co nejkratší době bezpečně,levně,profesionálně dopravit dílenské stroje,výrobní a montážní linky a případně jejich části na konečnou destinaci určenou našim spokojenym zákazníkem.

IMG-20141210-WA0003 ŠIKULA 107

Při stěhování strojů provádíme následující služby:

  • Elektroinstalaci.Odpojení a zpětné připojení strojů
  • Vyvážení strojů-kalibrace
  • Kotvení strojů
  • Usazení do van
  •  Čištění strojů a van od nežádoucí mastnoty a olejů.
  • Vyčerpání kapalin a olejů ze strojů

 

Stěhujeme veškeré těžké kusy bez omezení hmotnosti po celé ČR a Evropě. Stěhujeme dílenské stroje, vybavení dílen, servery, záložní a klimatizační jednotky, kotle, lékařské a vědecké přístroje, trezory, pece, vířivé vany a další těžká břemena.Na lehčí břemena používáme pianoplan s nosností do 1 tuny a další stěhovací vybavení.

Ceny stěhování těžkých břemen

Váha břemene Cena v Kč Cena za patro v Kč
100 – 199 Kg (pianino polopancíř) 1 200 200
200 – 299 Kg (piano celopancíř) 1 800 250
300 – 399 Kg (trezor) 3 000 500
400 – 599 Kg (trezor) 4 000 750
600 Kg a více 5 000 800

Cena za každých 20m donášky se počítá jako jedno patro.