Stěhování varny 1200 kg

15. 10. 2015

Poslední etapa stěhování varny 1200 kg z 3. patra Národního zemědělského muzea

Vzhledem k ukončení výstavy objektů v Národním zemědělském muzeu, bylo potřeba naposledy přestěhovat varnu piva vážící 1200 kg.
Stěhování varny 1200 kg obnášelo její snesení ze 3. patra Národního zemědělského muzea, naložení na náš stěhovací vůz a převoz zpět do Pacovských strojíren, odkud byla na výstavu zapůjčena.

Ani tentokrát neměla naše profesionální parta stěhováků žádný problém s tímto těžkým břemenem. Varnu šikovně a důkladně zabalili a zajistili ráčnami k paletám. Ty podložili pod železný rám varny, aby nedošlo k poškození mramorového schodiště a chodby v mezipatrech Národního zemědělského muzea.

Po předchozích zkušenostech už byl náš profesionální stěhovací tým dokonale sehraný, což výrazně pomohlo v předcházení jakýchkoliv chyb a bylo tak snažší vychytat veškeré detaily.

Stěhování probíhalo v naprostém soustředění všech osmi pracovníků, kteří tak mohli využít své dosavadní zkušenosti. Samozřejmostí byla nutná správná a kvalitní výbava na stěhování těžkých břemen.

Celá parta měla k dispozici stěhovací popruhy, stěhovací kurty, paletové vozíky a dřevěné palety. Z dřevěných palet se vytvořila venkovní rampa, přes kterou byla varna naložena na náš nákladní stěhovací vůz. Před výjezdem z místa nakládky byla varna našimi stěhováky prohlédnuta, bezpečně ukotvena, zajištěna na korbu vozidla a následně převezena do Pacovských strojíren.

V Pacovských strojírnách naše parta stěhováků varnu opět zkontrolovala a v pořádku, bez jakékoliv újmy, předala zpět původnímu majiteli.

Připisujeme si tak další čárku do seznamu profesionálně odvedené práce a spokojených zákazníků.