Vyklízení garáží

7. 12. 2015

Kompletní vyklízení garáží s úklidem

Naši stěhováci byli vysláni na zakázku vyklízení garáží, jež spolu sousedí a následné likvidace odpadu – odvoz na skládku.

Garáže byly našim zákazníkem používány jako sklad, ve kterém byl ve větší části elektromateriál, jako např. světla, výbojky, zářivky, apod.

Celá zakázka byla v režii našich pracovníku. Ti si ráno převzali klíče od garáží a tím skončila veškerá starost ze strany zákazníka.

Naše zkušená stěhovací parta vše vytřídila, demontovala regály, naložila do našich plastových přepravek na odpad, vše vyklidila a následně odvezla na skládku k likvidaci. Celkově byla práce, v průběhu vyklízení garáží, velmi rychlá a sehraná.

Samozřejmostí byl také následný úklid garáží, ve kterých se pořádně zametlo. Práce se postupně dokumentovala, aby bylo možné ukázat našemu zákazníkovi postup našich stěhováků.

Nakonec byly garáže předány vyklizené a náš zákazník si chválil nejen samostatnost práce, s ohledem na jeho zaneprázdněnost a ušetření drahocenného času, ale také právě zmíněnou fotodokumentaci, díky které viděl množství odvedené práce.

Vyklízení garáží tedy proběhlo naprosto hladce, ke spokojenosti našeho zákazníka.