Šikula stěhovák » Stěhovací služby » Stěhování Praha » Stěhování Praha Hájek u Uhříněvsi

Stěhování Praha Hájek u Uhříněvsi

stěhování Praha Hájek u Uhříněvsi Šikula-Stěhovák, s.r.o. – to jsou kompletní služby stěhování pro oblast Praha Hájek u Uhříněvsi, za velmi příznivé ceny.

Stěhujeme byty, domy, kanceláře, firmy, nebytové prostory všech velikostí, včetně těžkých břemen. Poradíme či pomůžeme s balením – obalový materiál si u nás můžete zapůjčit nebo zakoupit. Nabízíme komplexní služby stěhování.

Nabízíme možnost využití celoročních slev.

Společně zvládneme stěhování od počátku až do zdárného konce.

 

Proč se stěhovat s námi?

Jsme odborníci na stěhování v lokalitě Praha Hájek u Uhříněvsi a známe problematiku dopravy Prahy. Všichni naši stěhováci jsou řádně proškoleni a svou práci zvládají s přehledem.

Námi nabízené služby máme plně pojištěné, včetně našich pracovníků, a to na částku 5.000.000 Kč. Navíc nabízíme možnost aktuálních informací o poloze stěhovacího vozu. Vždy tak víte, kde se právě nachází stěhovaný majetek a jakou trasou putuje na místo vykládky.

Zvolte si profesionální stěhovací firmu a odměnou získáte levné a přesto kvalitní služby, s minimem rizik. Nabízíme stěhování bytů, domů, kanceláří, firem, těžkých břemen, vyklízení a likvidace.

 

Co obnáší stěhování Praha Hájek u Uhříněvsi

Zprvu je třeba nás kontaktovat, s co nejpřesnějšími informacemi o povaze zadání, lokalitě, termínu a času. Po prvním kontaktu vždy doporučujeme návštěvu technika, který dokáže ušetřit nemalé náklady dané zakázky.

Doporučujeme soupis věcí, které chcete stěhovat, likvidovat, apod. Tento seznam si vypíše i sám technik, pokud využijete jeho služeb.

Po odsouhlasení cenové kalkulace je pevně stanoven termín a čas stěhování. Samozřejmostí je možnost výběru mnoha dalších doplňkových služeb, které nabízíme.

Poslední fází je samotné stěhování. Snažíme se, aby bylo co nejméně stresující a minimálně zatěžující rodinný rozpočet, proto srážíme ceny jak jen to jde.

Nakonec už zbývá jen začít spokojeně bydlet v novém.

 

Služby ZDARMA pro Praha Hájek u Uhříněvsi:

* kdykoliv dostupná bezplatná infolinka: 800 444 499

* nepočítáme najeté kilometry (snižujeme tak cenu dopravy)

* prohlídka technikem vždy ZDARMA

* termín prohlídky i stěhování, dle časových možností zákazníka

* zapůjčíme obalový materiál ZDARMA

* na všechny naše služby máme pojištění

* za víkendy a svátky si neúčtujeme žádné příplatky

 

Doporučení:

Rozrůstají se nám případy, kdy stěhujeme byty nebo i firmy, které si objednaly stěhovací firmu přes internet a ta na zakázku nedorazila a telefon úplně přestala zvedat. Proto dbejte při výběru firmy na to, kolik má stěhovací firma vozů (v případě nehody může poslat další posádku), jaké má stěhovací portfolio (fotodokumentace ze zakázek), reference ze stěhování (měly by být vždy s razítkem stěhované firmy) a v neposlední řadě pojištění (částka pojištění stěhovací firmy by mělo být alespoň 5 000 000,-kč).

 

Ceník stěhování Praha Hájek u Uhříněvsi

Cena stěhování při nakládce a vykládce se počítá v hodinové sazbě. V rámci Prahy se neúčtují najeté km, proto platí pouze hodinová sazba za práci. Viz CENÍK

 

 

Modelová kalkulace stěhování bytu 2+1

Časový harmonogram ……………. Cena v Kč
Nakládka cca 2 hodiny ……………… 1600,-
Přeprava Praha – Praha …………….. 400,-
Vykládka cca 1 hodina ……………….. 800,-
Balící materiál …………………………. 300,-
Balící služby cca ……………………….. 0,-


Cena bez DPH ………………………. 3100,-
Cena celkem s DPH ………………… 3750,-

Ceny jsou pouze orientační, bez ohledu na různé faktory měnící výši ceny.