Stěhování designové postele

30. 5. 2016

Stěhování designové postele pomocí jeřábu

V druhé polovině května byli naši stěhováci vysláni na zakázku stěhování designové postele do mezonetového bytu ve Strašnicích.
Bohužel nábytek – designovou postel a ostatní kusy nábytku – nebylo možné snést z bytu, proto jsme povolali profesionálního jeřábníka, se kterým dlouhá léta spolupracujeme.
Ani tentokrát naši posádku nic nezaskočilo a stěhování designové postele, včetně ostatního vybavení bytu, proběhlo v naprosté pořádku.

Nábytek, který si náš zákazník přál přestěhovat, byl jeřábníkem snášen z terasy bytu, cca 15 metrů nad zemí. Nábytek byl bez jakéhokoliv poškození přestěhován na místo určení.

Opět jsme se přesvědčili o tom, že když se sejdou profesionálové ve svém oboru, nemůže akce dobře dopadnou jinak než dobře.

Podívejte se sami, jak probíhá stěhování designové postele pomocí jeřábu, v naší fotogalerii.

Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.