Stěhování designové vany

5. 4. 2016

Stěhování designové vany – luxusní střevíc

Naši zkušení stěhováci se s vervou pustili do náročnější zakázky obsahující přestěhování nadstandardní designové vany, o hodnotě bezmála 1,5 miliónů korun.

Stěhování designové vany prováděli pro našeho stálého zákazníka – firmu, jež měla vanu umístěnou přímo ve své prodejně. Posádka tedy zamířila naším stěhovacím vozem co nejblíže k samotné prodejně, aby bylo naložení vany co nejbezpečnější.

Před naložením vany na stěhovací vůz, se musel velmi pečlivě zabalit každičký její centimetr. Vzhledem k povaze stěhovaného předmětu byla použita bublinková fólie, ve spojení se stretch fólií.

V naší firmě dbáme na bezpečné stěhování předmětů jakékoliv hodnoty, tudíž balíme přesně takovým způsobem, jakým bychom balili i náš majetek.

Naložení na stěhovací vůz proběhlo bez sebemenších problémů, díky převozu na skejtových vozících. Samotný převoz a stěhování designové vany problěhlo, dle očekávání, v naprostém poklidu a s profesionálním přístupem.
Luxusní masivní vanu naši stěhováci uložili na přesné místo, dle požadavků zákazníka, rozbalili a se zákazníkem zkontrolovali stav.

První etapa stěhování vany dopadla výborně, bez jakýchkoliv zbytečných prostojů a k plné spokojenosti našeho zákazníka. Podívejte se na fotogalerii práce našich stěhováků.

« z 3 »

Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.