Stěhování soustruhu 1000kg

29. 2. 2016

Nakládka a stěhování soustruhu 1T

V minulém týdnu naše těžká parta dostala zakázku na kompletní stěhování soustruhu, o váze cca 1 tuny. Soustruh bylo potřeba naložit na náš stěhovací vůz, s hydraulickým čelem. Bylo zapotřebí velmi opatrně navázat soustruh pro zdvih a následné uložení do stěhovacího vozu.

Vzhledem k profesionální spolupráci s pracovníky skladu, se naložení povedlo bez jakýchkoliv zbytečných prostojů. K přesnému umístění soustruhu dopomohl také přesný výpočet umístění, tudíž následně nebyl problém přesně ukotvit soustruh v místě určení.

Ke snadnější manipulaci při stěhování soustruhu, byl použit paletový vozík a na podložení trámky, díky kterým nedošlo k žádnému poškození ložné plochy, ani samotného soustruhu.

Na adrese vyložení soustruhu již nebyl nejmenší problém s jeho manipulací. Dle přání zákazníka došlo k vyložení soustruhu na určené místo a jeho podložení trámky.

Celkově proběhla zakázka naprosto v pořádku a k plné spokojenosti našeho zákazníka.

stěhování soustruhu 1 tuna 1 stěhování soustruhu 1 tuna 2 stěhování soustruhu 1 tuna 3 stěhování soustruhu 1 tuna 4 soustruh 1T    soustruh

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.