Stěhování lékařských přístrojů

23. 2. 2016

Šetrné stěhování lékařských přístrojů

Pravidelně stěhujeme mnohatunové lékařské přístroje, jež mají hodnotu několika miliónů korun. Tentokrát jsme dostali zakázku rozdělenou do dvou dnů, kdy v prvním proběhlo naložení a uskladnění přístroje u nás. V den stěhování se sešla naše těžká parta brzy ráno, aby uskladněný přístroj naložila a převezla k naší kanceláři, kde proběhlo přeložení do menšího stěhovacího vozu.

Vše proběhlo naprosto v pořádku. Přeložení se rozdělilo do několika fází, kdy bylo nutné dávat pozor, aby se s přístrojem nic nestalo.

Po přeložení se přístroj již klasicky stěhoval do místa určení. Celková zakázka stěhování lékařského přístroje byla zvládnuta velmi rychle, bez jakýchkoliv škod a ke spokojenosti zákazníka (firmy). Níže uvidíte fotodokumentaci samotného překládání lékařského přístroje a konečného vybalení.

stěhování lékařských přístrojů 2 stěhování lékařských přístrojů 4 stěhování lékařských přístrojů 6 stěhování lékařských přístrojů 7 stěhování    stěhování    stěhování    stěhování převoz lékařských přístrojů    převoz lékařských přístrojů 1    převoz lékařských přístrojů 2

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich soukromých zákazníků nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.