Vyklízení nebytových prostor

19. 2. 2016

Rychlé vyklízení nebytových prostor za přijatelné ceny

Nabízíme kvalitní vyklízecí služby obsahující komplexní vyklízení nebytových prostor s možností následného, hloubkového úklidu. U nás jsou ceny tak nízko, jak jen to je možné. Pro zákazníky z Prahy nabízíme spoustu výhod využitelných kdykoliv, např. prohlídky technikem ZDARMA v jakémkoliv termínu a čase, který si sami určite, po Praze neúčtujeme najeté km, půjčujeme jakýkoliv obalový materiál nebo si jej u nás můžete zakoupit.

Mnoho našich zákazníků uvítalo nejen rychlost a kvalitu provedeného vyklízení, ale také možnost úhrady kartou, po dokončení zakázky. Konečně odpadla nutnost běhat k bankomatům a vybírat hotovost – platit lze jakoukoliv částku – minimum není stanoveno.

Za poslední rok naše profesionální posádky stěhováků provedly stovky vyklízecích služeb, v různě velkých nebytových prostorech. Neomezujeme se velikostí ani povahou práce – nevybíráme si lehčí či těžší zakázky a zaručujeme stejný přístup ke všem zákazníkům. Vyklízíme kvalitně nejen garáže, ale také dvory, kůlny, spíže, sklepy a mnohé další.

Podívejte se na pár fotek pořízených během vyklízení a sami posuďte, zda naše kvality odpovídají Vašim požadavkům.

vyklízení nebytových prostor 1 vyklízení nebytových prostor 2 vyklízení nebytových prostor 3 vyklízení nebytových prostor 4 vyklízení nebytových prostor 8    vyklízení nebytových prostor 9    vyklízení nebytových prostor 10    vyklízení nebytových prostor 11

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich soukromých zákazníků nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.