Vyklízení bytových prostor

19. 2. 2016

Kompletní vyklízení bytových prostor za rozumnou cenu

Dlouhodobě nabízíme kvalitní vyklízecí služby obsahující kompletní vyklízení bytových prostor. Cen se u nás bát nemusíte, srážíme je tak nízko, jak jen to jde. Navíc pro zákazníky z Prahy nabízíme spoustu výhod využitelných kdykoliv, např. prohlídky technikem ZDARMA v jakémkoliv termínu a čase, který si určíte, po Praze neúčtujeme ujeté km, můžeme Vám zapůjčit jakýkoliv obalový materiál nebo si jej u nás můžete koupit.

Mnoho našich zákazníků uvítalo nejen rychlost a kvalitu provedeného stěhování, ale také možnost platit kartou přímo po dokončení zakázky. Konečně odpadla nutnost běhat k bankomatům a vybírat hotovost – platit lze jakoukoliv částku – minimum není stanoveno.

Za poslední rok naše profesionální posádky stěhováků provedly stovky vyklízecích služeb v bytech a bytových komplexech, bez jakýchkoliv problémů, ku spokojenosti našich zákazníků. Neomezujeme se prostorem ani povahou práce – nevybíráme si lehčí či těžší zakázky a zaručujeme stejný přístup ke všem zákazníkům.

Podívejte se na pár fotek pořízených během vyklízení bytových prostor a sami posuďte, zda naše kvality odpovídají Vašim požadavkům.

vyklízení bytových prostor 1 vyklízení bytových prostor 2 vyklízení bytových prostor 3 vyklízení bytových prostor 4 vyklízení bytových prostor 5    vyklízení bytových prostor 6    vyklízení bytových prostor 7    vyklízení bytových prostor 8

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich soukromých zákazníků nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.