Stěhování trezoru 1100 kg

23. 5. 2016

Stěhování trezoru 1100 kg do kanceláře

Úkol pro naši těžkou partu – stěhování trezoru 1100 kg z místnosti v budově přes dvůr a následně do kanceláře.

V rámci zakázky bylo hned několik menších záludností, které ale naše těžká parta stěhováků zvládla vyřešit levou zadní.

Trezor vážící 1,1 tuny bylo nutné přestěhovat z jedné budovy do druhé. Budovy spojoval menší dvůr s několika schody, na něž bylo nutné vytvořit nájezdovou rampu.
Po převozu přes dvůr naši stěhováci umístili trezor do výtahu. Výtah však musel být přeprogramován, tudíž vznikla prodleva v řádu pár minut.
Než bylo přeprogramování hotovo, museli chlapi vytvořit bezpečnou cestu skrz chodbu pokrytou dlažbou a pvc, až k samotné kanceláři.
Díky předvídavosti a profesionalitě našich pracovníků proběhlo vše naprosto v pořádku. Podlahu pokryli OSB deskami, a tak se ani žádný malér neočekával.

Po zhodnocení akce se zákazníkem bylo stěhování trezoru 1100 kg uzavřeno jako velmi precizně provedená práce.
Trezor byl uložen na zákazníkem určené místo a s úsměvem se naše těžká parta vydala vstříc dalšímu těžkému úkolu.

Podívejte se na postupy stěhování trezoru 1100 kg naší těžké party, v galerii.

« z 3 »

Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.