Stěhování trezoru 580 kg

22. 4. 2016

Profesionální stěhování trezoru 580 kg

Těsně po polovině měsíce dubna, čekala na naši těžkou partu výzva v podobě 580 kg vážícího trezoru. Vzhledem k počtu pater na naložení a vyložení, jsme zvolili prověřenou 4 člennou sestavu stěhováků.

Další 2 stěhováci byli povoláni pouze pro případ, že by bylo nutné jet na další zakázku dříve. To se ovšem nestalo, a tak naše jedničková parta mohla v klidu pracovat.

Úkolem bylo co nejšetrnější stěhování trezoru o váze 580 kg. Naše stěhováky tak čekaly 3 patra snášení trezoru dolů, naložení na stěhovací vůz s hydraulickým čelem a následně 1 patro vynesení trezoru, až na místo určení.

Díky profesionalitě a mnohaletým zkušenostem naší těžké party, se vše povedlo k naprosté spokojenosti zákazníka, trezor byl snesen i vynesen včas, bez zbytečných prostojů a umístěn tam, kam si náš zákazník přál. Podívejte se na fotogalerii a přibližte se tak denním povinnostem našich pracantů. 🙂

Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 774 319 625, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.