Šikula stěhovák » Stěhovací služby » Stěhování archivů

Stěhování archivů

Rychlé a profesionální stěhování archivů

Mezi specializace naší firmy Šikula-Stěhovák, s.r.o. patří stěhování archivů jakýchkoliv velikostí.
Ve stěhování archivů máme dlouholeté zkušenosti, proto můžeme nabídnout nejen profesionální služby a přístup k zakázce,  ale také precizně provedenou stěhovací práci.stěhování archivu 1

SPRÁVNÝ OBALOVÝ MATERIÁL JE NUTNOSTÍ

Pro stěhování archivů používáme převážně přepravky, do kterých postupně skládáme uložené písemnosti, aby nedošlo k jejich pomíchání či znehodnocení.

Do stěhovacích krabic ukládáme pouze celé svazky (např. knihy), pokud nejsou již zařazeny v krabicích zákazníka. Je-li to součástí zakázky, pak pro nás není žádný problém demontáž a montáž regálů, na kterých jsou archy uloženy. Speciální balení do dalších obalových materiálů je vždy domluveno před samotným stěhováním.

STĚHUJEME PROFESIONÁLNĚ A S POJIŠTĚNÍM NAŠICH SLUŽEB

Všechny naše zakázky děláme s platným pojištěním našich služeb, kvalitně proškoleným stěhovacím týmem a s veškerou opatrností. Vzhledem ke stále se zvyšující poptávce a náročnosti stěhování, jsme se rozhodli pojištění navýšit na částku do 15.000.000 Kč.
Každé stěhování si pečlivě rozvrhneme, tudíž u nás nedochází k časovým prodlevám při práci a k neočekávaným komplikacím.  Navíc neúčtujeme ujeté kilometry po Praze – snížíme tak celkovou cenu stěhování na únosnou mez.
stěhování archivu 2

PŘEVOZ A KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ

Naše stěhovací auta jsou plně vybaveny obalovým materiálem, hydraulickou plošinou a stěhovacími popruhy. Při převozu je tak náklad dokonale zajištěn proti poškození. Na místě vyložení se pracuje stejně systematicky jako při nakládání. Pokud nám zákazník sdělí, kam a jak chce vše uložit, rádi vše splníme s maximální důsledností.

Jestli hledáte pořádnou firmu, která profesionálně, kvalitně a přesto levně přestěhuje archiv jakékoliv velikosti, kontaktujte nás!

Můžete volat na bezplatnou telefonní linku 800 444 499 nebo psát na e-mail: info@sikula-stehovak.cz
Naši pracovníci se vám budou maximálně věnovat, domluví s vámi termín prohlídky technikem a případně zodpoví jakékoliv dotazy ke stěhování archivů. Zaručujeme vám spokojenost a vstřícné jednání.

Pokud si přesto nejste jisti výběrem právě naší firmy, podívejte se na reference našich zákazníků z řad firem nebo na naše facebook stránky, kde naleznete spoustu dalších recenzí ze stěhování bytů a domů.

Zvolte si profesionální stěhovací firmu a odměnou získáte levné a přesto kvalitní služby, s minimem rizik. Nabízíme stěhování bytů, domů, stěhování firem a kanceláří, stěhování strojů, stěhování těžkých břemen, vyklízecí služby, obalový materiál a mnoho dalších služeb.