Stěhování Brumov-Bylnice

stěhování Brumov-Bylnice Chystáte se na stěhování z Brumova-Bylnice do Prahy nebo naopak z Prahy do Brumova-Bylnice? Pak jsme ti praví pro Vás! Jako firma Šikula-Stěhovák, s.r.o. jsme na trhu již od roku 1996 a nabízíme kompletní služby stěhování Brumov-Bylnice. Přestěhujeme Vás za příznivé ceny, včetně možnosti využití celoročních slev na stěhování.

Stěhujeme byty, domy, kanceláře, firmy, nebytové prostory všech velikostí, včetně těžkých břemen. Ochotně poradíme či pomůžeme s balením – obalový materiál si u nás můžete zapůjčit nebo zakoupit. Nabízíme komplexní služby stěhování.

 

Proč se stěhovat s námi?

Jsme odborníci na stěhování kdekoliv po celé České republice, včetně Brumova-Bylnice. Máme řádně proškolené stěhováky i řidiče, kteří se vyznají v nelehkých podmínkách dopravy po Praze a jejím okolí.

Všechny námi nabízené služby jsou plně pojištěné, včetně našich pracovníků, a to na částku 5.000.000 Kč. Navíc u nás máte přehled o Vašem majetku – máme on-line dohled nad našimi auty, proto Vám kdykoliv zjistíme nejen trasu, ale také aktuální polohu naší posádky v reálném čase.

Zvolte si profesionální stěhovací firmu a odměnou získáte levné a přesto kvalitní služby, s minimem rizik. Nabízíme stěhování bytů, domů, kanceláří, firem, těžkých břemen, vyklízení a likvidace.

 

Co obnáší stěhování Brumov-Bylnice

Nejdůležitější je prvotní kontakt, se sdělením co nejpřesnějších informací o povaze zadání, lokalitě, termínu a času. Po prvním kontaktu vždy doporučujeme návštěvu technika, který dokáže ušetřit nemalé náklady dané zakázky, nicméně přesné informace lze získat při rozsáhlejší komunikaci. Návštěvu technika nenutíme, stejně tak i další příplatkové služby. Upozorňujeme však, že prohlídky technikem jsou ZDARMA pouze pro Prahu.

Doporučujeme soupis věcí, které chcete stěhovat, vyklízet, likvidovat, apod. Tento seznam si vypíše i sám technik, pokud využijete jeho služeb. Nevyužijete-li služeb technika, můžete nám zaslat seznam věcí na e-mail, což je nejjednodušší způsob jak si ušetřit čas a vyhnout se případnému stresu, že se na něco zapomene, až nadejte den D. Vámi zaslaný seznam bude mít naše posádka u sebe a bude součástí zakázkového listu.

Cenovou kalkulaci Vám sdělíme buďto telefonicky při prvním kontaktu (jedná se pouze o odhad, kdy se může cena měnit s množstvím stěhovaných předmětů, pater, apod.) nebo pokud chcete informace upřesnit a zaslat nám seznam stěhovaných věcí a upřesnění podmínek na nakládce a vykládce, pak zasíláme kalkulaci již mnohem přesnější.

Po odsouhlasení cenové kalkulace je pevně stanoven termín a čas stěhování. Samozřejmostí je možnost výběru mnoha dalších doplňkových služeb, které nabízíme.

Poslední fází je samotné stěhování. Snažíme se, aby bylo co nejméně stresující a minimálně zatěžující rodinný rozpočet, proto srážíme ceny jak jen to jde.

Nakonec už zbývá jen začít spokojeně bydlet v novém.

 

Služby ZDARMA pro Brumov-Bylnice:

* kdykoliv dostupná bezplatná infolinka: 800 444 499

* termín prohlídky i stěhování, dle časových možností zákazníka

* zapůjčíme obalový materiál ZDARMA

* na všechny naše služby máme pojištění

* za víkendy a svátky si neúčtujeme žádné příplatky

 

Doporučení:

Množí se nám případy, kdy stěhujeme byty nebo i firmy, které si objednaly stěhovací firmu přes internet a ta na zakázku nedorazila a telefon úplně přestala zvedat. Proto dbejte při výběru firmy na to, kolik má stěhovací firma vozů (v případě nehody může poslat další posádku), jaké má stěhovací portfolio (fotodokumentace ze zakázek), reference ze stěhování (měly by být vždy s razítkem stěhované firmy) a v neposlední řadě pojištění (částka pojištění stěhovací firmy by mělo být alespoň 5 000 000,-kč).

 

Ceník stěhování Brumov-Bylnice

Cena stěhování v lokalitě Brumov-Bylnice se počítá v hodinové sazbě, která závisí na počtu pracovníků.

Vozidlo a obsazení Cena v Kč/hod
Práce bez auta 1 pracovník 240,-
Dodávka + řidič 550,-
Dodávka + 2 pracovníci 750,-
Dodávka + 3 pracovníci 900,-
Nákladní auto + řidič 650,-
Nákladní auto + 2 pracovníci 800,-
Nákladní auto + 3 pracovníci 1000,-

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Ceník stěhování těžkých břemen Brumov-Bylnice

Váha břemene Cena v Kč Cena za patro v Kč
100 – 199 Kg (pianino polopancíř) 1 200 200
200 – 299 Kg (piano celopancíř) 1 800 250
300 – 399 Kg (trezor) 3 000 500
400 – 599 Kg (trezor) 4 000 750
600 Kg a více 5 000 800

Cena za každých 20m donášky se počítá jeko jedno patro.
Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Pokud si nejste jisti, proč zvolit právě nás, podívejte se prosím na reference našich spokojených zákazníků nebo na články či videa z našeho stěhování. Naše zaměření je všeobecné a poradíme si opravdu s čímkoliv.