Rozmanitost stěhování

26. 11. 2019

Rozmanitost stěhování

V oboru stěhování nemůže být řeč o stereotypní práci. Každý den na nás čeká něco nového. Mnohdy se jedná o zakázky na které je nutné povolat celý tým, jindy jsou to vyklízecí práce, kdy si nás objednají pozůstalí. Patří sem i stěhování archivů, knihoven, těžkých strojů, starožitného nábytku. Někdy stěhujeme kanceláře, někdy převážíme nábytek do zahraničí.

 

Po dlouhé době bychom Vám zase chtěli přiblížit něco málo z naší práce.

Vyklízení bytu z pozůstalosti

Tato práce byla jen pro silné povahy. Oslovil nás pán, který zdědil byt po matce, do kterého ani nevstoupil, protože se neodvážil, zda-li bychom ten byt nevyklidili. Byly to 4 dny tvrdé dřiny a cca 90 kubíků odpadu.

 

 

Stěhování 600kg trezoru

Nedávno jsme stěhovali 600kg trezor z Ministerstva obrany v Praze do kasáren VÚ v Rakovníku. Na tuto práci jsme museli povolat naše nejsilnější zaměstnance, protože bylo nutné trezor stěhovat samostatně bez dveří na paletě, a dveře usazovat až na místě.

 

 

 

Stěhování archivu

Mezi pohodovější práci patří například stěhování archivů. Díky naší papírové době, bylo třeba převést a uskladnit 450ks krabic s dokumenty zelená úsporám. Tyto krabice jsme naložili v Praze a odvezli do archivačních skladů úřadu mimo Prahu.

Klimatizační jednotky

V rámci rekonstrukce budovy, jsme byli osloveni, abychom přestěhovali 10 kusů sedmisetkilových klimatizačních jednotek jedno patro po schodech dolů. Vše proběhlo hladce a přesně tak jak je u Šikulů zvykem.

 

Máte-li i Vy o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 773 282 389, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.