Stěhování Praha 6

stěhování MČ Praha 6

Kompletní stěhování Praha 6

Zaměřujeme se na levné a kompletní stěhování v Praze, konkrétně stěhování Praha 6, společně s vyklízením a likvidací odpadů ze stěhování. Nabízíme profesionální stěhovací služby již od roku 1996.

Jako novinku nabízíme všem zákazníkům možnost skladování svého majetku přímo v našich skladech, za příznivé ceny, bez časového omezení. Skladovat tak můžete jen pár dní nebo měsíce či léta.

 

Proč se stěhovat s námi?

Jsme odborníci na stěhování v lokalitě Praha 6, jež je specifická svou vytížeností v oblasti Milady Horákové a Letné, stejně tak jako krásným prostředím své odlehlejší části. My ale máme profesionální řidiče, kteří si poradí v každé situaci a jsou připraveni na různé záludnosti dopravy. Náš vozový park rozšířily skříňové dodávky, s nimiž je možné projet takřka kdekoliv, a přesto není zákazník ochuzen o úložný prostor stěhovacího vozu.

Dbáme na to, aby všichni naši stěhováci pocházeli z Prahy, tudíž předcházíme možnému pozdnímu příjezdu na místo nakládky.

Všechny naše služby jsou plně pojištěné, včetně našich stěhováků, a to na částku 15.000.000 Kč. Navíc nabízíme možnost aktuálních informací o poloze stěhovacího vozu. Vždy tak víte, kde se právě nachází stěhovaný majetek a jakou trasou putuje na místo vykládky.

Pokud si přesto nejste jisti výběrem právě naší firmy, podívejte se na reference našich zákazníků z řad firem nebo na naše facebook stránky, kde naleznete spoustu dalších recenzí ze stěhování bytů a domů.

Zvolte si profesionální stěhovací firmu a odměnou získáte levné a přesto kvalitní služby, s minimem rizik. Nabízíme stěhování bytů, domů, stěhování firem a kanceláří, stěhování strojů, stěhování těžkých břemen, vyklízecí služby, obalový materiál a mnoho dalších služeb.

 

Co obnáší stěhování Praha 6

V prvním kroku je potřeba nás kontaktovat, s co nejpřesnějšími informacemi o povaze zadání, lokalitě, termínu a času. Po prvním kontaktu vždy doporučujeme návštěvu technika, který dokáže ušetřit nemalé náklady dané zakázky.

Doporučujeme soupis věcí, které chcete stěhovat, likvidovat, apod. Tento seznam si vypíše i sám technik, pokud využijete jeho služeb.

Po odsouhlasení cenové kalkulace je pevně stanoven termín a čas stěhování. Samozřejmostí je možnost výběru mnoha dalších doplňkových služeb, které nabízíme.

Poslední fází je samotné stěhování. Snažíme se, aby bylo co nejméně stresující a minimálně zatěžující rodinný rozpočet, proto srážíme ceny jak jen to jde.

Nakonec už zbývá jen začít bydlet v novém.

 

ZDARMA pro stěhování Praha 6 nabízíme:

* kdykoliv dostupná bezplatná infolinka: 800 444 499

* nepočítáme najeté kilometry (snižujeme tak cenu dopravy)

* prohlídka technikem vždy ZDARMA

* termín prohlídky i stěhování, dle časových možností zákazníka

* zapůjčíme obalový materiál ZDARMA

* na všechny naše služby máme pojištění

* za víkendy a svátky si neúčtujeme žádné příplatky

 

Doporučení:

Začínají se nám množit případy, kdy stěhujeme byty nebo i firmy, jež si objednaly firmu přes internet, na stěhování Praha 6. Firma bohužel na zakázku nedorazila a telefon úplně přestala zvedat. Proto dbejte při výběru firmy na to, kolik má stěhovací firma vozů (v případě nehody může poslat další posádku), jaké má stěhovací portfolio (fotodokumentace ze zakázek), reference ze stěhování (měly by být vždy s razítkem stěhované firmy) a v neposlední řadě pojištění (částka pojištění stěhovací firmy by mělo být alespoň 5 000 000,-kč).

 

Ceník stěhování Praha 6

Cena stěhování při nakládce a vykládce se počítá v hodinové sazbě. V rámci Prahy se neúčtují najeté km, proto platí pouze hodinová sazba za práci. Viz CENÍK

 

Modelová kalkulace stěhování Praha 6 – byt 2+1

Časový harmonogram ……………. Cena v Kč
Nakládka cca 2 hodiny ……………… 1600,-
Přeprava Praha – Praha …………….. 400,-
Vykládka cca 1 hodina ……………….. 800,-
Balící materiál …………………………. 300,-
Balící služby cca ……………………….. 0,-


Cena bez DPH ………………………. 3100,-
Cena celkem s DPH ………………… 3750,-

Ceny jsou pouze orientační, bez ohledu na různé faktory měnící výši ceny.