Články a videa

Články, zajímavosti a videa z našeho stěhování.

Reference BusinessMedia

 

Další z referencí, které potěší.

 

Posted in Články, Reference, Uncategorized, Videa | Leave a comment

Nej zakázky Šikula stěhovák – trezor Cerberus

Trezor Cerberus

Další nej ze série nej zakázky je trezor Cerberus

Jedna z nejslozitějšich a nejzajímavějšich trezorů co jsme kdy dělali!
V oboru se pohybuji skoro 25let, ale s tímto druhem trezoru, jsem se dosud nesetkal!

Zákazník nás zavolal abychom se přijeli podívat na trezor který byl ve starém domě na půdě a prý je tam pár desítek let.  Od stavby toho domu, stále na tom samém místě. Původně se měl stěhovat po schodech, ale buď nám majitel trezoru schválně neřekl kolik váží a myslel si, že si s tím poradíme bez problémů. Bohužel mu to nevyšlo 🙂

Nejdříve jsme tam vyslali klasickou posádku, protože dle rozměrů to neměl být problém. Po prvotním telefonátu od kolegů, že s tím ani nehnou, jsme poslali 2 těžkokusaře ať se pokusí trezor sundat z nástavce. Dorazili jsme na místo a po prvotní obhlídce a našich zkušenostech jsme si říkali, že ten masivní podstavec, asi pod tím trezorem není jen tak. Zkoušeli jsme ho jakkoliv nahnout abychom tam mohli vsunout mezi podstavec a trezor stěhovací kurtu a povedlo se nám to až po sérii natlučených klínků. To už jsme samozřejmě volali, ať dorazí ještě 2 kolegové. Takže jsme byli celkem 4 těžkokusaři aby sundali trezor z podstavce.

Nakonec jsme ho nadzvedli jen o pár centimetrů a nechtěli jsme riskovat, že pokud trezor budeme chtít sundat z podstavce cca 1m nad zemí, tak nám to zlomí všem záda a ještě se z půdy propadneme až do přízemí. Nakonec jsme to vzdali a začali vůbec zjišťovat co tohle je vůbec za trezor, který měl velikost menší pračky. Následně na internetu a i přiznání zákazníka, který chtěl co nejvíce ušetřit za stěhování, jsme zjistili, že ten vzácný trezor je z první republiky a bylo jich vyrobeno jenom 30 kusů a váží skoro 800kg!!! Podstavec cca 200Kg.Takže na 1 m2 bylo 1 tuna. Pán nakonec přiznal, že se trezor dával jeřábem rovnou na pilíř domu, aby to nosnost podlahy vydržela.

Oříšek tedy nastal jak ho dostat ven z půdy. Vzhledem k tomu, že máme velice šikovného jeřábníka a střešní okno bylo jen metr od trezoru, rozhodli jsme se vyndat ho jeřábem, i když to bylo jen taktak. Přes vysílačky, které na tyto specifické zakázky máme k dispozici. Museli jsem v den „D“povolat jeřáb. v místě trezoru ho pajcry vyzvedat na trámky. Vyplechovat a podložit podlahu a roznést co nejvíce váhu do prostoru abychom mohli posunout trezor i s podstavcem a pres vysílačky, které máme na tyto specifické zakázky k dispozici sesynchronizovat jeřábníka s našima klukama ,což se zdárně podařilo. Stálo nás to spoustu nervů.

Vše se podařilo bez úhony, jen díky šikovnosti a nemalé odvaze se do takového trezoru pustit.

Šikulové si poradili jako vždy!

Jinak by mi teda vůbec nevadilo kdybych tento unikátní trezor značky Ceberus měl doma, ale samozřejmě v přízemí??
Posted in Články, Uncategorized | Leave a comment

Nej zakázky Šikula stěhovák

Jako další článek jsme si pro Vás připravili seriál našich NEJ zakázek. Jsme schopni si poradit a odstěhovat opravdu vše 🙂

 

NEJlehčí zakázka

Naší NEJlehčí zakázkou vzhledem k poměru objem/ váha bylo stěhování balónků na výročí jednoho nejmenovaného pražského klubu. Tato zakázka byla dost kreativní :-), vezli jsme balónky, výtvory z balónků a jeden z našich pracovníků dokonce dorazil na zakázku vozem z balónků :-). 

 

Posted in Články, Uncategorized | Leave a comment

Vývoj firmy do roku 2019

Na začátku roku 2020 bychom začali bilancí uplynulých let. Kam jsme se dostali? Co nás posunulo? Podobnou bilanci jsme již dělali v roce 2016, viz odkaz  facebook

Mezi roky 2016-2019 bychom mohli říci, že jsme se pevně usadili na trhu a dostali se do podvědomí díky naší pracovitosti, flexibilitě a vstříctnosti vůči naším zákazníkům. Jako firma se snažíme stále pracovat na vzdělávání se, inovovacích, naslouchat a brát si příklad z připomínek a stížností, které od našich zákazníků také dostáváme. Ty se samozřejmě snažíme co nejrychleji vyřešit ke spokojenosti zákazníka. V neposlední řadě musíme zmínit i velmi časté kladné reference, díky kterým se dostáváme více do podvědomí.

S většími zakázkami, jsem získali i více odpovědnosti a zvedli jsme pojištění na 15 milionů, takže veškeré reklamace se řeší přes naše pojištění nebo individuálně slevami s konkrétními zákazníky.

Náš vozový park již za tu krátkou dobu čítá 3 nákladní vozy 5 skříňových dodávek jedné klasické dodávky a osobního vozidla. Naše firma sídlí kousek o centra města Prahy, ( Praha 4 – Pankrác) kde máme zaparkovaná vozidla. Máme zde kancelářské prostory včetně recepce, pro osobní návštěvy a osobní vyřizování zakázek. Též tu máme sklad na obalový materiál( krabice, přepravky atd.) Pokud si zákazník přeje osobně vyzvednout či vrátit obalový materiál fungujeme od Po-Pa 7-17h. Také tu nabízíme skladové prostory v nevyužívaných místnostech, kde je vše zabezpečeno a v suchu.

Naše firma si nechala vytvořit interní  systém na míru pro přijímaní, vyřizování, uzavíraní zakázek a veškerý chod firmy.Vše je rychlé, komfortní jak pro nás tak pro komunikaci se zákazníky, protože díky systému, dostane klient automaticky informace o probíhající zakázce a nemůže se stát, že by se někde něco ztratilo nebo dokonce zakázka neproběhla.

Vzhledem k vysokým nárokům na kvalitu a profesionalitu odvedené práce i daným pravidlům, které chceme aby splňovali naši zaměstnanci, stále se snažíme hledat schopné, pracovité, flexibilní zaměstnance, které je v této době velmi těžké najít. Snažíme se jim nabídnout pravidelný příjem s firemními výhodami, pracovním postupem, přičemž jen malé množství zaměstnanců zvládne takové nároky.

Jak daleko se naše společnost dostala, tam jsme hlavně díky VÁM, našim zákazníkům, příznivcům fanouškům na sociálních sítích, Vašim doporučením, referencím a podnětům. Za toto Vám velice děkujeme a jsme rádi, že nám zachováváte přízeň a budete i pro následující období, které nás čeká.

Budeme moc rádi pokud nás začnete sledovat na našich sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/sikulastehovak/

Instagram: https://www.instagram.com/sikulastehovak/

Twitter: https://twitter.com/stehovak?lang=cs

Posted in Články, Uncategorized | Leave a comment

Rozmanitost stěhování

Rozmanitost stěhování

V oboru stěhování nemůže být řeč o stereotypní práci. Každý den na nás čeká něco nového. Mnohdy se jedná o zakázky na které je nutné povolat celý tým, jindy jsou to vyklízecí práce, kdy si nás objednají pozůstalí. Patří sem i stěhování archivů, knihoven, těžkých strojů, starožitného nábytku. Někdy stěhujeme kanceláře, někdy převážíme nábytek do zahraničí.

 

Po dlouhé době bychom Vám zase chtěli přiblížit něco málo z naší práce.

Vyklízení bytu z pozůstalosti

Tato práce byla jen pro silné povahy. Oslovil nás pán, který zdědil byt po matce, do kterého ani nevstoupil, protože se neodvážil, zda-li bychom ten byt nevyklidili. Byly to 4 dny tvrdé dřiny a cca 90 kubíků odpadu.

 

 

Stěhování 600kg trezoru

Nedávno jsme stěhovali 600kg trezor z Ministerstva obrany v Praze do kasáren VÚ v Rakovníku. Na tuto práci jsme museli povolat naše nejsilnější zaměstnance, protože bylo nutné trezor stěhovat samostatně bez dveří na paletě, a dveře usazovat až na místě.

 

 

 

Stěhování archivu

Mezi pohodovější práci patří například stěhování archivů. Díky naší papírové době, bylo třeba převést a uskladnit 450ks krabic s dokumenty zelená úsporám. Tyto krabice jsme naložili v Praze a odvezli do archivačních skladů úřadu mimo Prahu.

Klimatizační jednotky

V rámci rekonstrukce budovy, jsme byli osloveni, abychom přestěhovali 10 kusů sedmisetkilových klimatizačních jednotek jedno patro po schodech dolů. Vše proběhlo hladce a přesně tak jak je u Šikulů zvykem.

 

Máte-li i Vy o naše služby zájem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme možnost volání na naši bezplatnou linku 800 444 499 kdykoliv nebo nám můžete zavolat na mobilní číslo 773 282 389, zaslat poptávku na e-mail info@sikula-stehovak.cz nebo vyplnit jednoduchý formulář ZDE

Navíc Vás zveme na naše facebook stránky, kde si můžete sami projít obdržené reference našich zákazníků z řad soukromých osob nebo si pročíst reference firemních zákazníků ZDE.

Posted in Články, Uncategorized | Leave a comment

Vánoční stěhování

Vánoční stěhování s profesionály

 

Jak zvládnout stres z Vánoc a stěhování, když se blíží termín obou velkých událostí? Máme pro Vás jednoduché řešení! Obraťte se na profesionály v oboru stěhování a mějte možnost se tak zaměřit pouze na doladění příjemné vánoční atmosféry, která na nás dýchá ze všech směrů.

Vánoční stěhování pro nás není vůbec neobvyklé a vězte, že i v takto vypjatém období jsme plně připraveni plnit všechny standardní i speciální požadavky našich zákazníků. Navíc se není třeba obávat vyšších cen, což je nyní veliká výhoda! U nás máte jistotu stále stejných sazeb, ať už se stěhujete ve dne, v noci nebo ve všední den, o víkendu či ve svátek. Fungujeme naprosto bez příplatků a dle reálně odpracovaného času (případně ujetých km mimo Prahu a spotřebu obalového materiálu).

Zbavte se obav a zbytečných starostí z vánočního stěhování a přidejte se k řadám našich spokojených zákazníků.

Těšíme se na každou spolupráci.

 

Zároveň přejeme všem našim zákazníkům jen to nejlepší do Nového roku a děkujeme za Vaši přízeň, které si nesmírně vážíme!

pf2017 stěhování

Posted in Články | Leave a comment

Úklid Praha

Šikulky úklid PrahaÚklid Praha a Středočeský kraj

 

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat o navázání oficiální spolupráce s úklidovou firmou Šikulky úklid Praha.
Reagujeme takto na stále se zvyšující poptávku úklidových služeb, které již naši pracovníci časově nezvládají.

Naším cílem bylo mít pro Vás k dispozici co nejprofesionálnější nabídku úklidových služeb, avšak za natolik příznivé ceny, abychom dodrželi naše standardy.

Vy, kteří nás znáte, víte moc dobře, že si zakládáme na pečlivosti, rychlosti, vstřícnosti a zároveň efektivnosti odvedené práce. Proto byla volba vcelku jasná.

Šikulky úklid Praha nabízí nejen vstřícný kolektiv plný usměvavých dam, ale především pečlivě odvedenou práci s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.
Samozřejmostí pak jsou různé slevové akce na pravidelné úklidy či úklidy nadměrně velkých ploch, stejně tak jako slevy v určitých svátcích.

Abychom tedy uspokojili Vaše potřeby i v oblasti úklidových služeb, jsme připraveni se zaručit za vysoké standardy týmu Šikulky úklid Praha.

Nově Vám tak na úklid vždy doporučíme tento profesionální tým, který Vás jistě příjemně překvapí svou kvalitou, rychlostí a precizností.

Věříme, že spolupráce bude opravdu plodná a my společně dosáhneme ještě vyšších kvalit v oboru nabízených služeb.

Srdečně Vás zdraví tým Šikula-Stěhovák, s.r.o. a Šikulky úklid Praha – těšíme se na spolupráci s Vámi!

Posted in Články | Leave a comment

Stěhování archivu Příbram


Fatal error: Call to undefined function array_column() in /data/web/virtuals/28628/virtual/www/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/view.php on line 9